۞ کلام الهی :
وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهدا
  • شناسه : 441
شهید همایون فرج الله اصفهانی

شهید همایون فرج الله اصفهانی

زندگینامه : دوم اردیبهشت ۱۳۴۱، در تهران چشم به جهان گشود. پدرش اکبر، کارمند آموزش و پرورش بود و مادرش،منیژه نام داشت. دانشجو کارشناسی در رشته مکانیک درس خواند. سرباز ارتش و دانشجو بود. به عنوان ارتش در جبهه حضور یافت. بیست و سوم تیر ۱۳۶۵، در اشنویه بر اثر اصابت گلوله توسط نیروهای عراقی […]

زندگینامه :

دوم اردیبهشت ۱۳۴۱، در تهران چشم به جهان گشود. پدرش اکبر، کارمند آموزش و پرورش بود و مادرش،منیژه نام داشت. دانشجو کارشناسی در رشته مکانیک درس خواند. سرباز ارتش و دانشجو بود. به عنوان ارتش در جبهه حضور یافت. بیست و سوم تیر ۱۳۶۵، در اشنویه بر اثر اصابت گلوله توسط نیروهای عراقی شهید شد. مزار او در بهشت زهرای تهران واقع است

وصیتنامه :

وصیت نامه : بنده وصیت نامه خود را با تسبیح و ستایش خداوند عز و جل، بی همتای عالم، آنکه ما و سایر مخلوقات را آفرید و به این مخلوقاتش زندگی بخشد و انسان را اشرف مخلوقات خود در این عالم خاکی قرار دارد آغاز کرده و شهادت به یگانگی و حقانیت باریتعالی میدم و شهادت میدهم که محمد(ص) رسول خدا ( خاتم النبین) و علی (ع) حجه او بر روی زمین (ولی ا… حجه ال…) است.

و شهادت بر این میدهم که خداوند عالمیان شهادت در راهش را انتهای راه و کار تمامی مومنین و مجاهدین و نیز معصومینش قرار داده و شهادت را کمال انسانیت میداند، امیدوارم که شهد شیرین شهادت را بر این بنده توبه کار خود بچشاند، انشاا.. البته من که لیاقت تا این موهبت را ندارم. بنابراین زمانیکه خبر شهادت من را شنیدید دلهای خود را بسوی پروردگار خود روانه سازید، دستها را بر آسمان بلند کنید و از خداوند طلب آمرزش گناهانم را بنمائید، انشاا… که در آن زمان خداوند متعال دعای شما را مورد اجابت قرار میدهد.

خداوندا در این دنیای پر اتز گناه و معصیت تنها ترا می خواهم و تنها تو حامی و همدردم در تنهائیها و نیز در مواجهه با مشکلات و مصائبی که در سر راهم قرار گرفته بود بودی، من هم در عرض کارهایم را با نام تو آغاز میکردم، خداوندا مرا ببخش که از این که تو خطاب کردم، آنقدر وسعت عقل محدود و عجز از شناخت تو، مخلوقاتت و نیز می باشد که نمی توان توصیف کرده، با این با حال تضرع از تو میخواهم که گناهان مرا ببخش و مرا به راه راست (صراط مستقیم) رهنما باش و از هرگونه کجروی و خروج از این صراط مرا برگردان، خداوندا نمی دانم چگونه حمد و سپاست را بجا بیاورم .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

شانزده − دوازده =