۞ کلام الهی :
وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهدا
  • شناسه : 413
شهید موسی جعفری

شهید موسی جعفری

زندگینامه شهید موسی جعفری دانشجوی کارشناسی رشته حقوق واحد تهران مرکزی در هشتم خرداد ماه ۱۳۴۲ در محله حاجی کلا استان مازنداران در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود وچهاردهم فروردین ماه ۱۳۶۷ در عملیات والفجر ۱۰ به شهادت رسید. بخشی از خاطرات : شهید جعفری در دوران ابتدایی پدرش را از دست داده […]

زندگینامه

شهید موسی جعفری دانشجوی کارشناسی رشته حقوق واحد تهران مرکزی در هشتم خرداد ماه ۱۳۴۲ در محله حاجی کلا استان مازنداران در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود وچهاردهم فروردین ماه ۱۳۶۷ در عملیات والفجر ۱۰ به شهادت رسید.

بخشی از خاطرات :

شهید جعفری در دوران ابتدایی پدرش را از دست داده بود شهید همیشه دلسوز و مهربان بود و خیلی زبر و زرنگ ! همیشه حامی کسی بود که اذیت و آزار می دید. و روزهای بیکاری و تعطیلی کارگری می کرد . تا این که صاحب کار از دادن مزد به چند نفر از کارگران امتناع کرد و اذیت شان میکرد و شهید جعفری به دادگاه مراجعه کرده و با حکم دادگاه فرد صاحب کار را دستگیر و نزد قاضی بردند. قاضی در آن زمان در دوران طاغوت شهید جعفری را تشویق نموده که با این سن کم از حق چند نفر کارگر دفاع کرده است و حق را به طور کامل دریافت کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

3 × پنج =