۞ کلام الهی :
وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهدا
  • شناسه : 388
شهید محسن فرامرزی

شهید محسن فرامرزی

زندگی نامه شهید مدافع حرم محسن فرامرزی، از نیروهای شجاع جبهه مقاومت بود که حماسه‌های بسیاری از وی ثبت شده است؛ شناسایی انبار موشک‌های حرارتی و سه هزار کرنت داعشی‌ها، نقش‌آفرینی بزرگ و برجسته در فتح احرارالشام که سه سال در تصرف تکفیری‌ها بود، برگرداندن پیکر چهار شهید و یک زخمی ‌و… تنها گوشه‌ای از […]

زندگی نامه
شهید مدافع حرم محسن فرامرزی، از نیروهای شجاع جبهه مقاومت بود که حماسه‌های بسیاری از وی ثبت شده است؛ شناسایی انبار موشک‌های حرارتی و سه هزار کرنت داعشی‌ها، نقش‌آفرینی بزرگ و برجسته در فتح احرارالشام که سه سال در تصرف تکفیری‌ها بود، برگرداندن پیکر چهار شهید و یک زخمی ‌و… تنها گوشه‌ای از کارهای عظیمی ‌بود که محسن فرامرزی انجام داده بود.

 

شهید فرامرزی از اعضای تیم محافظت از آیت‌الله امامی‌کاشانی (امام جمعه موقت تهران) بود که در دفاع از حرم حضرت زینب ۳۰ آذر سال ۹۴ در سوریه به شهادت رسید. وی در زمان شهادت، دانشجوی کارشناسی ارشد فقه و حقوق، دارای سه فرزند بود.

فراز هایی از وصیت نامه شهید

این وصیت اینجانب محسن فرامرزی بنده روسیاه و خطاکار است که در کمال صحت و سلامت عقل و شعور انجام می‌گیرد.

 

چنانچه در انجام این وظیفه خطیر شهادت نصیبم گردید،

درهنگام دفن و مراسم بعد آن حتماً روضه‌ی وداع امام حسین(ع) و روضه‌ی حضرت زهرا(س) را بخوانید و شال عزای من را که در این سالها با آن در مجالس روضه شرکت می‌نمودم و اشکهایم را با آن پاک می‌کردم همراه من در قبر بگذارید.

فرزندان عزیزم، از شما می‌خواهم به نماز اول وقت بسیار اهمیت دهید و همواره تلاش نمائید افرادی مثمر ثمر برای اسلام و جامعه مسلین باشید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

نوزده − شانزده =