۞ کلام الهی :
وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهدا
  • شناسه : 372
شهید سیف الله حیدرپور

شهید سیف الله حیدرپور

زندگی نامه: سال های تحصیل در مقاطع مختلف را در شهرضا سپری کرد و سال ۱۳۵۸ از دبیرستان شهید رجائی شهرضا در رشته ریاضی فیزیک فارغ التحصیل شد.   همان سال در آزمون دانشگاه های دولتی و سراسری کشور شرکت کرد و در رشته فیزیک دانشگاه اصفهان پذیرفته شد.   هنوز سال اول دانشگاه را […]

زندگی نامه:

سال های تحصیل در مقاطع مختلف را در شهرضا سپری کرد و سال ۱۳۵۸ از دبیرستان شهید رجائی شهرضا در رشته ریاضی فیزیک فارغ التحصیل شد.

 

همان سال در آزمون دانشگاه های دولتی و سراسری کشور شرکت کرد و در رشته فیزیک دانشگاه اصفهان پذیرفته شد.

 

هنوز سال اول دانشگاه را به پایان نرسانده بود که متجاوزین بعثی عراق خاک کشورمان را آماج حملات و گلوله های خود قرار دادند و او به ندای امام خمینی معمار و بنیان گذار انقلاب پرشکوه اسلامی پاسخ داد و به عضویت سپاه درآمد و از سنگر علم به کردستان وسپس به سوی جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافت و تا پایان هشت سال دفاع مقدس در آن جبهه نورانی حضوری مستمر، گسترده و فعال داشت.

 

اگر چه روزهای اول تک ور بود ولی به مرور زمان مسئولیت های فرماندهی مختلفی از جمله فرماندهی دسته و گروهان و گردان در تیپ و سپس لشکر امام حسین (ع) و در ادامه جانشینی فرماندهی تیپ ۴۴ قمر بنی هاشم(ع) و فرماندهی تیپ ۳ لشکر ۲۵ کربلا و فرماندهی تیپ ۴۸ فتح را به عهده گرفت.

 

پس از پایان جنگ نیز تصدی مسئولیت های اجرایی و مدیریتی از علوم و فنون رزمی و فرماندهی لشکر به ویژه شهدا و جانشینی فرماندهی قرارگاه مرکزی صاحب الزمان (عج) را عهده دار شد.

 

وصیت نامه:_

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

5 × 1 =