۞ کلام الهی :
وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهدا
  • شناسه : 333
شهید حسین فلاح

شهید حسین فلاح

زندگینامه: دوم بهمن ۱۳۳۲، در تهران چشم به جهان گشود. پدرش محرم، فروشنده لوازم خانگی بود و مادرش،فرخلقا نام داشت. تا پایان کارشناسی درس خواند. معلم بود. سال۱۳۵۷ ازدواج کرد و صاحب دو دختر شد. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. بیست و یکم فروردین ۱۳۶۶، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش شهید شد. […]

زندگینامه: دوم بهمن ۱۳۳۲، در تهران چشم به جهان گشود. پدرش محرم، فروشنده لوازم خانگی بود و مادرش،فرخلقا نام داشت. تا پایان کارشناسی درس خواند. معلم بود. سال۱۳۵۷ ازدواج کرد و صاحب دو دختر شد. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. بیست و یکم فروردین ۱۳۶۶، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش شهید شد. مزار او در بهشت زهرای تهران واقع است.

فراز هایی از وصیت نامه شهید:

همه از اوئیم و به سوی او باز میگردیم . بار خدایا از این که توفیق خدمت به دین و حضور در جبهه های حق علیه باطل را به من عطا فرمودی سپاسگزارم .من کی توانم شکر این نعمت را به جای آورم که تو خالق مهربان بهترین نعمت ها را به من عطا فرمودی من که لیاقت آنها را ندارم باری وصیت نامه خود را به این شرح مینگارم . آن زمان که مرا مرگ فرا رسد اگر شایستگی پوشیدن خلعت شهادت را داشتم که زهی سعادت که جایگاه من در روی زمین گلزار شهدا خواهد بود واگر مرا مرگ طبیعی فرا گرفت که امیدوارم که هر زمان که لحظه آمدن اجل من است خداوند شهادت را روزیم فرماید دیگر فرقی ندارد کجا دفن شوم چون تن خاکی می‌پوسد و تبدیل به خاک می‌شود و آنچه میماند روح و عمل ماست از خداوند متعال طلب مغفرت و آمرزش میکنم که و ا…غفور الرحیم خدا را سپاس میدارم که همسری شایسته و مهربان و دو دختر زیبا به من عطا فرموده تربیت و محافظت فرزندانم را به خدا میسپارم . از او میخواهم آنان را مورد عنایت خاصه خود قرار دهد و در سایه الطاف بیکرانش آنها را جزء مومنات و بندگان شایسته درگاهش قرار دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهار × 2 =