۞ کلام الهی :
وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهدا
  • شناسه : 442
شهید بهرام نوری

شهید بهرام نوری

وصیتنامه : وهاجرو و جاهدوا فی سبیل الله اعظم درجه عندالله و الیک هم الفائزون آنانکه ایمان آوردند و از وطن هجرت گزیدند و در راه خدا مال و جانشان جهاد کردند آنها را نزد خدا مقام بلندی است و آنان بالخصوص رستگاران و سعادتمندان دو عالمند. باسلام و درود بی پایان بر امام زمان […]

وصیتنامه :

وهاجرو و جاهدوا فی سبیل الله اعظم درجه عندالله و الیک هم الفائزون

آنانکه ایمان آوردند و از وطن هجرت گزیدند و در راه خدا مال و جانشان جهاد کردند آنها را نزد خدا مقام بلندی است و آنان بالخصوص رستگاران و سعادتمندان دو عالمند.

باسلام و درود بی پایان بر امام زمان و ولی عصر حضرت مهدی (عج) و نائب بر حقش خمینی کبیر و سلام خود دردو و بی انتها به تمامی مردم در صحنه و انقلابی و سلام و درود بی پایان نثار شهدا و شهدای مکه و بدر و احد و تا کربلای حسین و در کربلا حسین تا کربلای خمینی ایران .

پدر و مادر عزیزم را وصیت می کنم هرچند که خود قابل وصیت نیستم ولی از آنجا که هر فرد مومن باید وصیت خود را قبل از موت همیشه همراه داشته باشد به صبر بعد از رفتن من از این وادی فانی. چرا که قرآن از قول پروردگار عالمیان می فرماید ای کسانی که ایمان آورید جهاد کنید و هجرت نماید و با جان و مال خود من نیز در این را اقدام گزاردم تا بتوانم سعادت خود در پیش خدا و رسولش باشیم. من نیز از جانم گذشتم زیرا که خداوند می فرماید وقاتلوهم حتی لاتکون فتنه یعنی ای مسلمانان و ای کسانی که ادعا دارد پیرو راه امام حسین هستید با کافران جهاد کنید همانند حسین (ع) تا فتنه و فساد از روی زمین برداشته شود.

در زمان مانیز مثل زمان امام حسین یزیدیان زمان در مقابل حسینیان زمان برخاستند و ما هم که در این میان باید دینمان را ادا کنم با هر چیز که می توانیم با جانان و با کارمان ای مردم به شما توصیه می کنم هیچگاه و در هیچ وضعی و در هیچ موقعیت و مکانی دست از یاری به نائب بر حق امام عصر بر ندارد زیرا اگر چنین نکند .

مثل منافقات هستید چون آنان در زبان ادعای مسلمانی و پیرو حسین بوده نیز بر علیه مسلمانان دست به کار می شوند زمان ما منافقین خلق نمونه شد. معلوم است و خدا نیز در آیه ۷۳ توبه می فرماید که یا ایهاالنبی جاهدالله والمنافین و اغلط علیهم و ماویهم جهنم و بئس المصیر. یعنی پیغمبر با کافران و منافقین جهاد و مبارزه و بر آنها بسیار سخت گیرد بیش از این فاسد و پلید حلم و مدارا مکن که مسکن ان دوزخ است که بسیار بدمنزلگاهی بود.

انشاءالله خداوند همه مسلمانان را از حیله و نیرنگ دشمنان اسلام حفظ و محفوظ نگه دارد. والسلام علیکم و رحمه الله برکات.

در تمام مهر صحتی برای یک بار هم که شده نتوانستم شما را خوشحال کنم. ولی با این حال از شما طلب آمرزش می نمایم همچنین از مادرم عزیزم که در طول عمر جز سختی دادن به او کاری برای او نکردم از آن نیز طلب آمرزش دارم. و از تمام برادرانم و خواهرانم می خواهم که مرا هرچه به آنها ظلم روا داشتم بیامرزند جان مقداری پول در بانک هست که نصف آن از عبدالحسین می باشد. نصف دیگر از من می باشد که می خواهم با آن پول نماز قضا برام بخوانند اگر راهتان افتاد و مشهد رفتید با دیگر آن ۴۰۰ تومان برای شفاعت

خوب دیگر عرضی ندارم از تمام دوستان آشنایان اقوام خویشاوندان رفقا همه و همه طلب آمرزش عاجزانه دارم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

10 − 4 =